Menu Zamknij

Marta Grzegółka

Licencjonowana Trenerka PMU
Biegła SądowaOd 2015 roku zajmuję się profesjonalnym makijażem permanentnym.

Przez te lata zdobyłam doświadczenie uczestnicząc w licznych szkoleniach, seminariach, mistrzostwach i konferencjach branżowych. Moje umiejętności są potwierdzone certyfikatami oraz pozytywnymi opiniami setek zadowolonych klientek.

Jestem licencjonowanym trenerem w dziedzinie makijażu permanentnego i byłam finalistką Mistrzostw Europy w Monachium w 2019 roku. Posiadam również wykształcenie chemiczne zdobyte na Politechnice Gdańskiej, co pozwoliło mi stworzyć własne receptury preparatów do usuwania makijażu permanentnego. Moje lata pracy w tej branży umożliwiły mi opracowanie unikalnych technik pigmentacji oraz usuwania makijażu.

Potwierdzeniem mojej profesjonalności są zaproszenia na występy i prezentacje na targach i kongresach, a także publikacje moich artykułów w renomowanych pismach branżowych. Dzięki mojej wiedzy z zakresu chemii oraz praktycznemu doświadczeniu z klientkami, wybieram tylko sprawdzone i bezpieczne pigmenty, które gwarantują przewidywalny efekt końcowy zabiegu.

W moim gabinecie korzystam z najnowocześniejszego sprzętu, dobierając rodzaj urządzenia oraz pigmenty indywidualnie do rodzaju skóry i potrzeb klientki. Moje doświadczenie i wyczucie estetyczne pozwalają mi tworzyć makijaże, które podkreślają naturalne piękno Klientki, dodają jej twarzy promiennego wyglądu i wzmacniają jej poczucie własnej wartości.